1000 zł: darmowa pożyczka w SOHO Credit

Sięgnij po darmową pierwszą pożyczkę w wysokości 1000 zł. Spłacając pożyczoną kwotę w ustalonym terminie, nie zapłacisz oddasz tyle ile pożyczyłeś. Sprawdź

500+ 1000 zł: darmowa pożyczka w SOHO Credit
1000 zł: darmowa pożyczka w SOHO Credit
Maks. kwota: 1000 zł
Organizator: SOHO
Data ważności: 2017-08-31
Kategoria: Darmowe pożyczki

1000 zł: darmowa pożyczka w SOHO Credit

BONUS:
Pierwsza pożyczka maksymalnie na kwotę 1000 zł w zupełności za darmo. Oddajesz dokładnie tyle samo ile pożyczyłeś. Przez 30 dni możesz dysponować kwotą do 1000 zł bez żadnych opłat (0 zł prowizja, 0 zł odsetki).
 • maks. kwota pożyczki: 1000 zł
 • prowizja: 0 zł
 • odsetki kapitałowe: 0 zł
 • maks. okres: 30 dni
 • razem do spłaty: 1000 zł
 • RRSO: 0%
Oddajesz dokładnie tyle ile pożyczyłeś.
JAK ZDOBYĆ:
Aby skorzystać z darmowej pierwszej pożyczki SOHO Credit należy:
 1. Wypełnić wniosek online (link poniżej) o przyznanie pożyczki.
 2. Przejść pozytywną weryfikację zdolności kredytowej.
 3. Wykonać przelew na kwotę 0,01 zł w celu weryfikacji danych.
1000 zł: darmowa pożyczka w SOHO Credit

WARUNKI:
 1. Pierwsza darmowa pożyczka przeznaczona jest dla osób, które do tej pory nie korzystały z pożyczki SOHO Credit.
 2. Pierwsza bezpłatna pożyczka jest ograniczona do maksymalnej kwoty 1000 zł. W przypadku kolejnych pożyczek (odpłatnych) limit może być wyższy (np. 2000 zł przy drugiej pożyczce, 2500 zł przy trzeciej, itd.).
 3. Darmowa pożyczka (brak prowizji oraz odsetek) obowiązuje pod warunkiem spłaty pożyczki w wyznaczonym terminie (30 dni). W przypadku braku terminowej spłaty, pożyczkodawca ma prawo naliczyć odsetki za opóźnienie oraz prowadzić czynności upominawcze i windykacyjne.
 4. Na potrzeby oceny zdolności kredytowej wnioskujący o pożyczkę może zostać sprawdzony w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), Krajowym Rejestrze Długów (KRD) oraz Biurze Informacji Gospodarczej (BIG).
 5. Przed zawarciem pierwszej umowy, ubiegający się o bezpłatną pożyczkę jest zobowiązany wykonać przelew na kwotę 0,01 zł ze swojego rachunku bankowego na rachunek pożyczkodawcy w celu założenia profilu klienta i potwierdzenia danych osobowych.
 6. Umowa ulega rozwiązaniu z chwilą spłaty całkowitej kwoty pożyczki.
1000 zł: darmowa pożyczka w SOHO Credit

ORGANIZATOR:
Rapid Finance Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18A. NIP: 5252542660, REGON: 146381003, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000439376.
INSTRUKCJA:
 1. Wypełnij wniosek online (link poniżej) o pierwszą pożyczkę bez opłat, ustawiając kwotę maksymalnie na 1000 zł i okres 30 dni.
 2. W drugim kroku, w celu ukończenia rejestracji zostaniesz poproszony o przelanie 0,01 zł na jeden z wybranych rachunków bankowych (najlepiej wybierz bank, w którym posiadasz konto, a jeśli nie ma Twojego banku na liście to wybierz "Inny").
 3. Wykonaj przelew (kwota: 1 grosz) wpisując skopiowany ze strony tytuł przelewu, który zawiera m.in numer wniosku. Jeśli nie wykonasz przelewu weryfikacyjnego to wniosek nie zostanie w ogóle rozpatrzony.
 4. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz potwierdzenie, a na rachunek bankowy, z którego dokonałeś przelewu weryfikacyjnego, otrzymasz wnioskowaną kwotę pożyczki.
 5. Pamiętaj o spłacie pożyczki przed upływem terminu, a do tego czasu ciesz się darmowymi pieniędzmi.
Promocja ograniczona czasowo. Wypełnij formularz i wnioskuj o darmową pierwszą pożyczkę!
1000 zł: darmowa pożyczka w SOHO Credit

NEWSLETTER
Bądź na bieżąco
z gwarantowanymi
premiami i nagrodami.

Powiadomimy Cię
o nowych ofertach.

Podaj adres email: